Strona www

  • Klienci przez cały rok, bez prowizji dla booking’u i slowhopa

    Strony internetowe dla obiektów turystycznych

    Zobacz ofertę
Możemy zbudować taką również dla Ciebie. Będzie piękna jak miejsce, które stworzyłaś i zapewni ci klientów, o jakich marzysz.

Strony oparte o nowoczesne narzędzia, które sprawiają, że strona wygląda świetnie na wszystkich urządzeniach.

Odpowiednio dopasujemy twoje zdjęcia. A jeśli jeszcze ich nie posiadasz, zrobimy profesjonalną sesję fotograficzną obiektu.

Zintegrujemy twoją stronę z Facebookiem i Instagramem. Aby wszystko wyglądało spójnie i zwiększało ilość rezerwacji bezpośrednich.

Czy nie wystarczy mi konto na Facebooku i Instagramie?

Nikt nie da Ci gwarancji że za pół roku Instagram nadal będzie istniał. Może będzie juz tylko tik tok, albo pinterest, albo coś o czym dziś jeszcze nawet nie słyszeliśmy. Czy na pewno chcesz opierać swoje powodzenie w biznesie na czymś, co może zniknąć w jednej chwili?

Strona da Ci gwarancję stabilności. Miejsca, które jest zależne tylko od Ciebie. Wygląda tak jak chcesz i nie zniknie, kiedy tego nie chcesz.

Czy nie lepiej zainwestować w wizytówkę na slowhop lub booking?

Moje dotychczasowe klientki zawdzięczają połowę swoich rezerwacji własnej stronie internetowej połączonej z kontem w social mediach. Nie muszą od tego odprowadzać prowizji.

Booking i inne platformy dadzą Ci anonimowych klientów kierujących się ceną i dostępnością miejsc. Jeśli tworzyłaś swoje miejsce wkładając w to serce, to nie na takich klientach Ci zależy. Zadbaj o takich, którzy podzielą twój zachwyt i będą do Ciebie wracać także poza sezonem.

Wsparcie techniczne

Przez rok od stworzenia strony www będziemy się nią opiekować. Zadbamy o aktualizacje i kopie bezpieczeństwa. Jeśli będziesz chciała coś dodać lub zmienić – zrobimy to dla Ciebie.

Spotkania szkoleniowe 

Przez rok od stworzenia strony będziemy się spotykać raz w miesiącu na godzinnej sesji szkoleniowej. Będziesz miała czas, aby zapytać o dowolne tematy, z których szkolimy – social media, obsługa strony, newsletter.

Zadzwoń, żeby sprawdzić możliwy termin realizacji

© Copyright LIBEA - strony www dla kameralnych obiektów turystycznych